Edukacinis užsiėmimas Valdovų rūmuose

2017 m. rugsėjo 22 d. 7 klasės mokiniai su klasės vadove Tatjana Koženevska dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, kurie vyko Valdovų rūmų muziejuje. Projektas skirtas Vilnijos krašto mokiniams ir mokytojams. Kiti projekto dalyviai: Lietuvos ir Lenkijos muziejininkai. Organizatorius Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai. Projektotikslas – profesinės ir kultūrinės patirties mainai, bendra edukacinė veikla. Veiklos tema – pilietinis identitetas, pilietiškumas, daugiakultūriškumas ir istorinė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bei Abiejų Tautų Respublikos patirtis, bendros kultūrinės vertybės.Mokiniams buvo numatyta dviejų dalių edukacinė programa: edukacinis užsiėmimas grupei ir pažintinis žaidimas Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijoje. Mokinių grupei buvo priskirti kuruojantys edukatoriai, atvykę iš Lenkijos ir Vilniaus bei jo krašto muziejų, kurie bendravo ir vedė užsiėmimą valstybinės heraldikos ir simbolikos, Gediminaičių ir kitų valdovų dinastijų genealogijos, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Vilniaus rezidencijos kultūrinio gyvenimo temomis. Mokiniai buvo užimti apie 3 val.