Projektas „Mūsų paveldas – Vilniaus rajonas“

Rugsėjo 25 dieną 8 klasės mokiniai, lydimi geografijos mokytojos T. Koženevskos ir lietuvių kalbos mokytojo Albino Lazausko, išvyko į Lavoriškių gimnaziją, kur jų laukė projekto koordinatorius V. Miliūnas, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos istorijos mokytojas, ir Lavoriškių gimnazijos 9 klasės mokiniai su geografijos mokytoja. Susipažinę su projekto tikslais, išsiaiškinę svarbiausias sąvokas ir sužinoję lankytinus seniūnijų objektus, iškeliavome jų aplankyti. Per keletą valandų pavyko aplankyti miestelių bažnyčias, Lavoriškių piliakalnį, Vilnios hidrografinį draustinį, pasidomėti ir techniniu paveldu – Vilnios tiltais ir buvusia Adomaičių hidroelektrine, išgirsti mokinių ir mokytojų parengtus pasakojimus, padiskutuoti apie krašto istoriją ir dabartį.