Kai švenčia ne tik Mokytojai

Spalio 5 d. Mickūnų gimnazijos bendruomenė šventė Mokytojo dieną. Kadangi tai viena netradicinio mokymosi diena, III G ir IV G klasių gimnazistai geranoriškai įsijautė į mokytojų vaidmenis, vedė kitų klasių mokiniams pamokas. II G klasės mokiniai pavaišino mokytojus tortu, kava, o 13 val. pakvietė į aktų salėje vykstantį koncertą.
Gimnazijos direktorė Malgožata Radevič padėkojo IIGklasės mokiniams ir klasės vadovei Kristinai Vitlickai už gražiai organizuotą šventę.
Mokytojo dienos proga direktorė įteikė Vilniaus rajono Švietimo skyriaus vedėjos Padėkos raštus mokytojams, jau kelis dešimtmečius dirbantiems mūsų kolektyve: Onai Avižinienei ( 40 metų), Teresai Pavlovskai, Aliai Lebedevai, Albinui Lazauskui ( 25 metai).
Sveikindami kolegas, dėkojame mokiniams, jų tėveliams už gražius sveikinimo žodžius ir puikius gėlių žiedus.