„Mūsų paveldas: Vilniaus rajonas“

Vilniaus rajone E. Pliaterytės atminimo draugija tęsia projektą „Mūsų paveldas: Vilniaus rajonas“, supažindinantį šio krašto mokinius su kultūros paveldo objektais, esančiais jų artimoje aplinkoje. Jo metu pasirinktose Vilniaus rajono seniūnijose lokalus istorijos paveldas neformaliu ugdymu gimnazijose integruojamas į gyvenamosios vietos pažinimą. Moksleiviai skatinami domėtis savo krašto istorija. Projektas, prasidėjęs Mickūnų ir Lavoriškių gimnazijose, spalio 16 d., persikelė į Medininkus bei Rukainius. Projekto finalas vyko Medininkų pilyje gruodžio 7 dieną. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Tikimasi, kad šis projektas paskatins vietos mokinius labiau domėtis ir vertinti savo krašto istoriją, ja didžiuotis ir skleisti apie ją žinią savo bičiuliams, atvykusiems iš svetur.
Mūsų gimnazijai atstovavo IIIG klasės mokiniai su geografijos mokytoja Tatjana Koženevska.