Pirmokų krikštynos

Gruodžio 6 d. mūsų gimnazijoje vyko viena gražiausių švenčių – pirmokėlių krikštynos. Mokiniams, mokytojams, tėveliams įsimintiną dieną pirmokai dalinosi savo žiniomis, ,,laikė“ pirmąjį egzaminą: skaitė eilėraščius, dainavo. Susirinkusieji negailėjo plojimų smagiam pirmokų šokiui.Gražiai ir žaismingai pirmokus sveikino penktokai, supažindindami juos su mūsų gimnazijos ,,planeta“, nes kiekvienas dėstomas dalykas – tai atskira 12 metų ,,planeta“. Sveikinimą penktokai baigė Mažojo princo žodžiais ,,Jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje“. Renginiui baigiantis pirmokus sveikino, linkėjo jiems sėkmės ir įteikė atminimo dovanas direktorės pavaduotoja Beata Narunec.
Mokinius šventei parengė mokytojos Teresa Pavlovska ir Julija Agafonova.