Skaitymo valandos Rašytojų sąjungoje

Gruodžio 6 d. grupė Mickūnų gimnazijos mokinių su lietuvių kalbos mokytoja Ona Avižiniene dalyvavo baigiamajame renginyje Skaitymo valandos, kuris tradiciškai vyko Rašytojų sąjungoje. Mokiniai skaitė poetų ir prozininkų tekstus lietuvių ir lenkų kalbomis. Smagu, kad mūsų IV G klasės gimnazistės Julia Gotovski ir Inesa Grochiacka pristatė ir savos kūrybos eilių. 6 klasės mokinys Ervin Narunec deklamavo J. Erlicko eilėraštį ,,Kai skauda dantys“ o K. Kuchalska, A. Balcevič ( IV G) skaitė J. Aisčio eilėraščius.
Renginio dalyvius sveikino Rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas Jonynas, pirmininko pavaduotoja Birutė Jonuškaitė, rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė. Grįžome laimingi, apdovanoti šokoladu, knygomis, paskatinti piniginėmis premijomis. Trečiąją vietą laimėjęs E. Narunec labai norėtų ir kitais metais dalyvauti, gimnazistėms, deja, šis susitikimas jau paskutinis. Dėkojame rašytojai B. Jonuškaitei už puikią galimybę bendrauti, kurti, nes tokie renginiai skatina skaityti knygas, pažinti kuriančius žmones.