Šypsausi Lietuvai

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį mūsų gimnazijoje lietuvių kalbos mokytojai rengia daugybę renginių, išvykų. Kovo 9-ą dieną vyko vienas jų – 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas ,,Šypsausi Lietuvai”. Šįkart konkursas buvo skirtas kovo 11-osios minėjimui. Nuotaikingai papuoštoje salėje susirinko pradinukai, mokytojai ir svečiai. Šventę pradėję pirmokėliai nuotaikingai dainavo ir deklamavo. Antros ir trečios klasių mokiniai šauniai deklamavo eiles apie Lietuvą, vaikystės džiaugsmus, svajones, draugystę. Renginį užbaigė ketvirtos klasės meninė kompozicija ,,Futbolo kamuolys”. Gausiai apdovanoti ir laimingi pradinukai pažadėjo ir kitąmet ruoštis meninio skaitymo konkursui. Konkursą organizavo ir mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojai J. Stefanovičienė ir A. Lazauskas.