Konstanty Keda – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nugalėtojas

Kovo 8-10 dienomis Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko 51 – oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo 113 jaunuolių. Tris dienas vykusi olimpiada mokiniams buvo ne tik galimybė pagilinti ir pademonstruoti biologijos žinias, bet ir susipažinti su bendraminčiais. Geriausiai joje pasirodę 4 moksleiviai iškovojo kelialapį į Irane vyksiančią tarptautinę olimpiadą.
Iš visos Lietuvos į gimnaziją susirinkusiems biologijos mokytojams surengta išvyka po Mažeikių rajoną. Aplankyta AB ORLEN Lietuva, Akmenės krašto muziejus, žolininkės Jadvygos Balvočiūtės ūkis, Viekšnių vaistinės muziejus. Taip pat surengtos paskaitos apie šikšnosparnius ir genealoginius medžius.
12 klasių mokinių grupėje Mickūnų gimnazistas Konstanty Keda surinko daugiausiai taškų ir laimėjo 1 – ąją vietą. Sveikiname Konstanty ir jo biologijos mokytoją metodininkę Eleonorą Makovską.