Dwa laureaci rejonowego etapu konkursu recytatorkiego

14 marca w Gimnazjum im. ks. Józefa Obrembskiego w Mejszagole odbył się rejonowy konkurs recytatorski ,,Święto poezji”. Miło, że honor naszego gimnazjum broniło dwóch uczniów klas początkowych i obydwaj zostali laureatami rejonowych eliminacji konkursu. Gabriela Oleszkiewicz (2 kl.) została najlepszą recytatorką w rejonie wileńskim wśród uczniów klas 1-2 i zdobyła 1 miejsce. Edwin Oberlan zaś trafił do trójki najlepszych i wśród uczniów klas 3-4 szkół rejonu wileńskiego zdobył dostojne 3 miejsce. Szczególne gratulacje składamy nauczycielce Emilii Oberlan, której podopieczni corocznie staja się laureatami rejonowych konkursów.