Wręczenie Świadectw Ukończenia Szkoły Podstawowej

22 czerwca w auli gimnazjum odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej dla uczniów klasy II G. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz administracija. Wychowawczyni klasy II G pani Krystyna Witlicka podziękowała przedmiotowcom, wychowankom, rodzicom oraz pani dytektor za ścisłą współpracę i wszelkie starania w dążeniu do wspólnego celu. Uczniowie również nie żałowali słów wdzięczności dla pedagogów, po czym każdemu nauczycielowi wręczyli przepiękne róże. Dyrektor gimnazjum Małgorzata Radziewicz, wręczając świadectwa, życzyła uczniom większej motywacji do nauki i nie ukrywała swej nadziei na spotkanie z nimi w klasie III G. Rodzice z kolei zaprosili wszystkich na herbatę i poczęstunek.