Išvyka į literatūrinį A. Puškino muziejų

Rugsėjo 26 d. IG kl. mokiniai kartu su anglų k. mokytoja N. Tiurnina ir klasės auklėtoja E. Makovska vyko į literatūrinį A. Puškino muziejų. Literatūrinis Aleksandro Puškino muziejus įsteigtas buvusiame Grigorijaus ir Varvaros Puškinų Markučių dvaro gyvenamajame name. Mokiniai aplankė buvusi dvaro gyvenamąjį namą, 18 ha parką su tvenkiniais, šeimynines kapinaites, Šv. Varvaros koplyčią ir paminklą A. Puškinui. Memorialinę ekspoziciją sudaro 6 autentiškai apstatyti XIX a. pabaigos kambariai. Juose eksponuojami baldai, puošti Puškinų giminės herbais ir Varvaros Puškinos monogramomis. Mokiniai galėjo pamatyti Markučių dvaro ir šeimyninės Grigorijaus ir Varvaros Puškinų fotografijų, nemažai tuometinių namų apyvokos daiktų ir dailės kūrinių. Ekspozicijoje taip pat saugoma 21 A. Puškino knyga iš 34 išleistų, poetui esant gyvam. Išvyka buvo įdomi ir naudinga IG kl. mokiniams.