Projektas tęsiasi

Rugsėjo 28 d. Mickūnų gimnazijoje vyko tęstinio projekto ,,Penki iš Vilniaus” dalis. Pradžia buvo tada, kai dabartiniai šeštokai mokėsi su mokytoja Teresa Pavlovska ir 2017 m. lankėsi Kvidzyne Pas mus atvyko grupė Kvidzyno mokyklos mokinių ir jų mokytoja Ana Orlicka (Anna Orlicka). Mokiniai su mokytojomis grupėse stengėsi kuo geriau pažinti vieni kitus, atliko įdomias užduotis.
Gimnazijos psichologo asistentė Tatjana Koženevska, lenkų kalbos mokytoja Julija Agafonova, matematikos mokytoja Janina Vysocka, anglų kalbos mokytoja Vaclava Šukštul, ,,Robotikos” būrelio vadovas Leonard Syrnicki pateikė įdomių pažintinių užduočių, plėtė mokinių žinias apie abiejų šalių mokinių gyvenamąsias apylinkes. Tarptautinę paveikslų galeriją įkūrusi dailės mokytoja Kristina Narkevič pasakojo, kaip pasaulio vaikų piešiniai pateko į mūsų gimnaziją. Svečiai nudžiugo galerijoje radę savo bendramokslių iš Kvidzyno piešinių.
Mokiniai lankėsi Mickūnų bažnyčioje, bendravo su parapijos kunigu. Pabendravę su gimnazijos direktore Malgožata Radevič svečiai ir mūsų mokinių grupė išvyko į Medininkų pilį.
Nuoširdžiai visą dieną bendravę mokiniai ir mokytojai išsiskyrė tik 19 val. Laukia kiti susitikimai, kitos vietovės.42843236_963693410491953_3834097007123759104_n