Gimnazijoje susitikome su rašytojomis

Spalio 22 d. Mickūnų gimnazijoje svečiavosi rašytojos Gintarė Adomaitytė ir Kristina Gudonytė. Mokiniai noriai skaito jų knygas ,,Vėjų miesto pasakos“, ,,Žaliojo namo paslaptis“, ,,Blogos mergaitės dienoraštis“, ,,Jie pasirodo per pilnatį“, ,,Ida iš šešėlių sodo“ ir kitas. Viešnios kūrybingos, veiklios, nes ne tik rašo knygas, bet ir vertina jaunųjų filologų darbus, stato spektaklius, kuria scenarijus. Klausydamiesi supratome – kurti yra įdomu, o nieko neveikti lygu mirčiai. Susitikime dalyvavo ir Mostiškių daugiafunkcinio centro mokinių grupė ir juos lydinčios mokytojos. Renginį padėjo organizuoti Rašytojų sąjunga, kadangi mūsų gimnazijos mokiniai su mokytoja Ona Avižinienė dalyvauja ilgalaikiame projekte ,,Skaitymo valandos“.