Rajonas džiaugiasi trečiąja vieta

2018-11-11 Joniškyje vyko Lietuvos rajonų 2003 metų gimimo ir jaunesnių mokinių stalo teniso komandinės pirmenybės. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai. Mergaitės – Gabija Abaravičiūtė (2007 m. g.) iš Zujūnų, trenerė Aurelija Kybartaitė, Diana Tabunova (2008 m. g.) ir Agnieška Rackevič (2007 m. g.) iš Mickūnų, treneris Markas Vaitonis. Tenisininkės varžėsi su 4-5 metais vyresnėmis dalyvėmis ir pasirodė puikiai – iškovojo 3 vietą Lietuvoje. Vilniaus rajono komanda, grupės varžybose pralaimėjusi Jonavos komandai 1:3, laimėjo prieš Mažeikių komandą 3:1 ir įveikusi labai stiprią Alytaus komandą 3:1, pateko į finalinį ketvertuką, kuriame pralaimėjo Naujosios Akmenės komandai 2:3 ir, žaisdama dėl 3 vietos, laimėjo prieš Joniškio komandą 3:1. Berniukų komanda, kuriai atstovavo Mickūnų tenisininkai Edvin Prystavko (2006 m. g.), Lukaš Kubarevič (2004 m. g.) ir Lukas Suboč (2003 m. g.) užėmė 9 vietą.
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis.