Najlepsza szkola najlepszy nauczyciel

Najlepsza Szkoła – Najlepszy Nauczyciel!
Najlepsze szkoły i najlepsi nauczyciele zostali uhonorowani w Domu Kultury Polskiej w Wilnie. 28 listopada odbyło się tu uroczyste podsumowanie 24. edycji konkursu „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel”, organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie „Macierz Szkolna”. Gimnazjum w Mickunach zdobyło miano najlepszej szkoły polskiej w kategorii szkół rejonowych w roku 2017-2018. W kategorii najlepszych nauczycieli wyróżnione zostały następujące nauczycielki naszego gimnazjum:
Ala Lebedewa – Najlepszy Nauczyciel Języka Rosyjskiego
Anna Taraszkiewicz – Najlepszy Nauczyciel Matematyki
Natalia Tiurnina – Najlepszy Nauczyciel Języka Angielskiego
Diana Oberlan – Najlepszy Nauczyciel Języka Polskiego.
Przy ocenie pracy szkół i nauczycieli w rankingu „Najlepsza szkoła, najlepszy nauczyciel” brane są pod uwagę wyniki państwowych egzaminów maturalnych składanych przez maturzystów.
Serdeczne gratulacje składamy wyróżnionym nauczycielkom oraz całej społeczności Gimnazjum w Mickunach. Życzymy dalszych sukcesów uczniom oraz nauczycielom!