Vilniaus rajono stalo tenisininkai vėl stipriausi

2018-12-07 Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2005 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 9 mergaičių komandos. Vilniaus rajonui atstovavo Gabija Abaravičiūtė (2007 m. g.), Jorūnė Kožemiakinaitė (2007 m. g.) Diana Tabunova (2008 m. g.), Agnieška Rackevič (2007 m.g.). Vilniaus rajonas grupės varžybose laimėjo: prieš Šilutės komandą 3:1, prieš Lazdijų komandą 3:0 , prieš Jonavos komandą 3:1 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:1. Dėl pirmos vietos kovojo ir laimėjo prieš Joniškio komandą 3:1.
Gruodžio 14 dieną Šalčininkuose ta pati komanda dalyvaus Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2007 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinėse pirmenybėse. Vėl tikimės mergaičių pergalės. Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko (2006 m. g.), Ernest Urbanovič (2006 m. g.), Nazarij Hrabar (2009 m.g) ir Dominik Pščolovski (2006 m. g.) pasirodė irgi labai gerai ir užėmė 3 vietą tarp 12 komandų. Berniukų komanda grupės varžybose laimėjo prieš Utenos komandą 3:0, prieš Jonavos komandą 3:1, prieš Širvintų komandą 3:0 ir pralaimėjo Šalčininkų komandai 0:3. Patekusi į finalinį ketvertuką, deja, pralaimėjo Šilutės komandai 2:3, o kaudamiesi dėl trečiosios vietos įveikė Alytaus komandą 3:2.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis