Sukces Patryka na międzynarodowej olimpiadzie KINGS z matematyki i języka angielskiego

„Kings” to międzynarodowe, nowoczesne olimpiady i konkursy. Organizatorem wydarzenia jest Kings – międzynarodowa organizacja edukacyjna, której misją jest podniesienie mediany edukacji poprzez zmianę paradygmatu konkursów przedmiotowych na wydarzenia aktywizujące wszystkich uczniów niezależnie od aktualnego poziomu

W tym roku szkolnym „W wyzwaniach matematycznych oraz języka angielskiego Kings” uczeń klasy I G Patrycjusz Paulus Ancewiczius otrzymał dwa Dyplomy Uczestnika Rundy Finałowej (osiagnął drugi poziom wiedzy z matematyki oraz trzeci poziom wiedzy z języka angielskiego) Jest to wielki sukces Patryka – GRATULACJE!
kings