Technologijos

Vasario mėn. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje įvyko Vilniaus r. technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“.
Olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos IIIG klasės mokinė Sandra Narvoiš. Mokinę paruošė olimpiadai technologijų mokytoja Svetlana Monid. Sandra laimėjo I vietą 10-11 klasių grupėje ir atstovaus Vilniaus rajonui respublikinėje technologijų olimpiadoje Zarasuose.
Nuo kovo 1d. iki kovo 27d. LEU „Verdenės“ galerijoje vyksta Vilniaus rajono mokinių ir mokytojų technologijų darbų paroda. Mūsų gimnazijos mokinių darbai taip pat eksponuojami parodoje. Tai Dorotos Mackevič, Evelinos Šostak, Marlenos Žarnauskaitės (IV G kl.),, Agnieškos Gulbickos, Adrianos Lavrinavičiūtės, Sabinos Žilinskos (8 kl.), Elenos Baratovos, Dorotos Chalkovskytės (7 kl.), Beatos Pavlovskos, Gabijos Pučko (6 kl.) darbai. Mokines ruošė parodai technologijų mokytoja Svetlana Monid.