Diana Tabunova Lietuvos čempionė

Gegužės 11-12 dieną Vilniaus Tauro sporto mokykloje vyko 2008 m. gimimo ir jaunesnių vaikų Lietuvos stalo teniso čempionatas. Čempionate dalyvavo 36 berniukai ir 36 mergaitės iš visos Lietuvos, kurie pateko per atrankos varžybas. Į Lietuvos čempionatą per atrankos varžybas pateko ir 4 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkai iš Mickūnų. Deja, dėl ligos Lietuvos čempionatą turėjo praleisti Milana Skaiva ir Nazarij Hrabar. Puikiai čempionate pasirodė Diana Tabunova, kuri grupės varžybose laimėjo 4 susitikimus iš 4. Dar iki finalo Diana laimėjo 3 susitikimus po 3:0 ir pateko į finalą, kur po atkaklios kovos laimėjo prieš Panevėžio sportininkę 3:1 ir tapo Lietuvos čempione, iškovodama teisę atstovauti Lietuvos mini jaunučių rinktinei Europos čempionate Strasbūre. Berniukų tarpe puikiai pasirodė Sebastian Stefanovič (2009 m. gim.), kuris užėmė 7 – ąją vietą.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.