Europejski Dzień Językó Obcych

26 września pierwsza lekcja w naszym gimnazjum była poświęcona obchodom Europejskiego Dnia Języków. Uczniowie wszystkich klas w czasie tej lekcji w różnych pracowniach mówili o tym samym, lecz w różny sposób. Były to zajęcia plastyczne, techniczne, muzyczne, taneczne, geograficzno-historyczne no iiii wielojęzykowe. O tym świadczą wykonane przez uczniów plansze, quizy, krzyżówki, rebusy, łamańce językowe…itd. Dzieci pisały najpiękniejsze słowa w róznych językach, rozwiązywały przyszykowane przez językoznawców ciekawe rebusy, sprawdziły swoją wiedzę o językach, państwach, flagach..itd. Z niecierpliwością czekamy kolejnego święta ,,Języków Obcych”!