Obchodzimy Dzień Chłopaka

30 września z okazji Dnia Chłopaka w naszym gimnazjum odbyła się impreza, na którą zostali zaproszeni nauczyciele klas początkowych szkół rejonu wileńskiego. Uroczystość została przyszykowana przez starszego nauczyciela nauczania początkowego, Grażynę Narwojsz, a wystąpili w niej uczniowie klas 1-4 oraz dzieci grupy przedszkolnej. Młodzi uczestnicy święta mieli okazję popisać się swoimi talentami oraz zdobytą wiedzą. Dziewczynki pozdrawiały chłopaków z ich świętem śpiewając dla nich piosenki, grając na saksofonie oraz deklamując wiersze. Chłopcy zaś zmagali się z różnymi zadaniami konkursowymi, za co otrzymali słodkie prezenty oraz pamiątkowe medale. Wyrazy wdzięczności za piękną organizację święta skierowane zostały nie tylko w adres reżysera imprezy, Grażyny Narwojsz, dziękowano również nauczycielkom klas początkowych i grupy przedszkolnej za pomoc w przyszykowaniu dzieci. Dyrektor gimnazjum, Małgorzata Radziewicz, miała zaszczyt powitać gości, przybyłych z siedmiu placówek oświatowych rejonu wileńskiego. Były to nauczycielki klas początkowych z Gimnazjum im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze, Gimnazjum im. Św. Jana Bosko w Jałówce, Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach, Gimnazjum w Rukojniach, Szkoły Podstawowej w Duksztach oraz Szkoły – Centrum Wielofunkcyjnego w Mościszkach. Po zakończeniu imprezy goście udali się do pracowni, gdzie mieli czas na refleksje, dzielenie się doświadczeniem, mądre spostrzeżenia i wskazówki.