Wielka miłość… Uroczystość dla Nauczycieli!

4 października w murach naszego gimnazjum obchodzono jeden z najbardziej miłych i potrzebnych dni roku szkolnego – dzień szacunku do człowieka, jakim jest nauczyciel, jego pracy i zaangażowania, szacunku do wychowawcy, przewodnika przez wiedzę, jakim jest, bądź powinien być Nauczyciel! Od samego rana w gimnazjum panowała świąteczna atmosfera. Nietradycyjne, melodyjne dzwonki, jesienne dekoracje na oknach i w auli, upiększone stoiska i pokój nauczycielski, uśmiechnięte twarze nauczycieli i uczniów, maturzyści w roli pedagogów, mnóstwo kwiatów i upominków oraz wzruszający koncert, przygotowany przez uczniów klasy II G pod kierownictwem wychowawczyni Eleonory Makowskiej sprawiały, że nastrój był naprawdę świąteczny! W imieniu wszystkich nauczycieli chcielibyśmy serdecznie podziękować Rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji pięknej imprezy, za cudowny tort, poczęstunek, bukiety, a szczególnie za utalentowaną młodzież, która potrafiła swym występem zabawić i rozczulić jednocześnie. Dziękujemy artystom za śpiew, tańce oraz grę aktorską. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do nauczycieli, bez których pomocy nie obeszło się: Ewa Kałaszewska (plastyka), Jolanta Dekewicziene (muzyka), Sergiy Mayboroda (tańce), Eleonora Makowska (reżyseria). Dyrektor gimnazjum, Małgorzata Radziewicz, złożyła życzenia oraz wręczyła listy gratulacyjne w imieniu administracji Samorządu Rejonu Wileńskiego zasłużonym pedagogom: nauczycielce metodyk nauczania początkowego, Ludmile Łaurinawicziene (40 lat stażu), nauczycielowi metodykowi technologii, Leonardowi Syrnickiemu (35 lat stażu), nauczycielce metodyk języka litewskiego, Jolancie Stefanowicziene (25 lat stażu), nauczycielce metodyk biologii Eleonorze Makowskiej, 20 lat stażu. GRATULUJEMY!