Pasieniečių atvirukų konkurso nugalėtojams įteikti apdovanojimai

Ketvirtadienio popietę į Vilniaus pasienio rinktinę ir Kinologinės veiklos skyrių atvyko mokiniai iš Vilniaus rajono Mickūnų ir Lavoriškių gimnazijų, aktyviai dalyvavę konkurse „Pasieniečių Kalėdos“. Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai įteikė rinktinės vado pavaduotojo Padėką mokytojai T. Janovič, kuri kuravo abiejų gimnazijų mokinių pasiruošimą konkursui, kurio dėka spalvingi atvirukai nudžiugino vienišus senolius.
Apdovanojimai skirti seserims iš Lavoriškių gimnazijos – G. Naruškevič ir K. Naruškevič, užėmusioms II-ąją vietą pirmoje amžiaus grupėje bei I-ąją vietą antroje amžiaus grupėje. Taip pat antroje amžiaus grupėje antrąją vietą iškovojusiai Mickūnų gimnazijos mokinei A. Čebatul. Jaunosios dailininkės buvo apdovanotos diplomais ir VSAT suvenyrais.
Tądien į pažintinę-edukacinę programą susirinkę jaunuoliai džiaugėsi, galėję pamatyti gyvai tai, ką piešė savo atvirukuose – pareigūnus su uniformomis, ginklus, ir, svarbiausia, – tarnybinius keturkojus. Susidomėję pasieniečio profesija, susirinkusieji uždavinėjo pareigūnams gausybę klausimų ir dalijosi savo įspūdžiais ir pasakojimais, ką jie vaizdavo savo atvirukuose.
Rinktinės bendruomenės pareigūnai džiaugiasi ir dėkoja mokytojai bei mokyklų administracijai už aktyvų mokinių dalyvavimą organizuojamuose Vilniaus pasienio rinktinės konkursuose.