Świetne wyniki tenisistów Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego

8-9 lutego odbyły się Mistrzostwa Juniorów Litwy w tenisie stołowym. Najlepsi litewscy tenisiści stołowi (2005 r. urodzenia i młodsi) zgromadzili się w sali wileńskiej szkoły sportowej „Tauras”.
Po zawodach kwalifikacyjnych w mistrzostwach brali udział tenisiści ze Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego z Mickun: Diana Tabunowa (ur. 2008 r.), Agnieszka Rackiewicz (ur. 2007 r.) i Edwin Prystawko (ur. 2006 r.).
W mistrzostwach wzięło udział 32 chłopców i 32 dziewczyny. Tenisistki stołowe rywalizowały w meczach indywidualnych i podwójnych. Zawody indywidualne odbyły się na podstawie systemu „dwóch minusów”. W zawodach najlepszą zawodniczką spośród tenisistów z rejonu wileńskiego była Diana Tabunowa, która zajęła 13. miejsce. Edwin Prystawko zajął 21. miejsce, Agnieszka Rackiewicz 23.
W rozgrywkach podwójnych Diana Tabunowa wraz z Kariną Ivanauskaitė z Olity zajęły 3. miejsce. Świetny wynik!
Markas Vaitonis, trener Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego