Lietuvių kalbos dienų renginių ciklas

Kovo 4 dieną Mickūnų gimnazijoje lankėsi Mečys Laurinkus – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras. Mokiniai ir mokytojai išgirdo apie Akto pasirašymą, jo pervežimo į saugią vietą istoriją bei trumpą 1918 m. Vasario mėn. 16 – osios ir 1990 m. Kovo 11 – osios dokumentų palyginimą bei išlikimo svarbą. Signataras kalbėjo apie mokymosi reikšmę, apie jauno žmogaus savivertę, apie knygas. Nuotaikingas svečio pasakojimas, nuoširdus bendravimas, atsakymai į lietuvių kalbos mokytojos Onos Avižinienės bei aštuntoko Mateušo klausimus turėtų išlikti mokinių, gimusių Nepriklausomoje Lietuvoje, atmintyje. Juk bendraujant su savo laikmečio asmenybėmis geriau pažįstama ir suvokiama istorija.