SREBRO NA MISTRZOSTWACH LITWY!

W Ucianie (UTENA), 26 czerwca, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Litwy w Tenisie Stołowym wśród młodzieży i dzieci ur. 2008 i młodszych. W igrzyskach uczestniczyło 10 najsilniejszych drużyn Litwy. Honoru rejonu wileńskiego broniła ekipa dziewcząt, w skład której weszły: Diana Tabunowa, Miłana Skaiwa i Polina Tabunowa. Drużyna rejonu wileńskiego pokonała drużynę z Janiszek (3:1), drużynę z Kowna (3:2), drużynę z Szawel (3:1) oraz drużynę z Solecznik (3:1). W ćwierćfinale pokonała drużynę z Szyrwint (3:1). W walce o pierwsze miejsce ustąpiła drużynie z Wilna (2:3). Najlepiej wykazała się Diana Tabunowa, która odniosła zwycięstwo we wszystkich spotkaniach turnieju. Świetny wynik!

Mark Waitonis, trener Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu WIleńskiego