Lietuvos teniso pirmenybėseVilniaus rajonui – bronza

2020-06-30 Vilniuje vyko Lietuvos 2006 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės vaikų stalo teniso komandinės pirmenybės, kuriose dalyvavo stipriausios Lietuvos 8 – ios mergaičių ir 10 berniukų komandų. Vilniaus rajono mergaičių komandai atstovavo mergaitės iš Mickūnų: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Viktorija Nainaitė ir Milana Skaiva. Visi dalyvavusieji buvo suskirstyti į 2 grupes po 4 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo: prieš Klaipėdos rajono komandą – 3:1, Širvintų komandą – 3:1 ir, pralaimėję Panevėžio komandai 1:,3 pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Joniškio komandą 3:0 bei, pralaimėję Vilniaus miesto komandai 0:3, užėmė 3-iąją vietą Lietuvoje. Berniukų komanda, kuriai atstovavo berniukai iš Mickūnų: Edvin Prystavko, Ernest Urbanovič, Sebastian Stefanovič grupės varžybose laimėjo prieš Šiaulių komandą 3:0, prieš Joniškio komandą 3:0 ir prieš Panevežio komandą 3:2 bei, pralaimėję Vilniaus miesto komandai 0:3, pateko į finalinį ketvertuką, kur pralaimėjo Kauno komandai 1:3 ir Šalčininkų komandai 1:3. Berniukų komanda užėmė 4 – ąją vietą.