Podstawówka zaliczona! Dziesięcioklasiści (II G) otrzymali świadectwa!

19 czerwca w auli naszego gimnazjum odbyło się uroczyste wręczenie świadectw dziesięcioklasistom. Uczniowie wystąpili z krótkim programem artystycznym, w którym piosenką oraz pięknym słowem dziękowali nauczycielom, administracji, wychowawczyni oraz rodzicom za wkład w ich edukację. Dyrektor gimnazjum, Małgorzata Radziewicz, oprócz świadectw wręczyła najbardziej zasłużonym uczniom listy gratulacyjne za bardzo dobre (Dawid Szostak), dobre (Patrycjusz Paulus Ancewiczius) wyniki w nauce oraz inne zasługi dla gimnazjum (Kamila Radziewicz, Emilia Szabłowska, Auksie Anastazja Makowska, Ewelina Michajłowska, Łukasz Gryszkiewicz, Łukasz Subocz). Gratulujemy uczniom zdobycia podstawowego wykształcenia oraz życzymy wszelkich sukcesów w kontynuowaniu dalszej nauki!