Svečiai gimnazijoje

Rugsėjo 9 dieną Mickūnų gimnazijoje svečiavosi pareigūnai iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Svečiai susitikimą pradėjo nuo Vilniaus pasienio rinktinės vado padėkos raštų IIG klasės mokinei Ariadnai Baratovai ir ją konsultavusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Jolantai Stefanovičienei. Praėjusių mokslo metų pabaigoje nuotoliniu būdu mokinė dalyvavo respublikiniame poezijos darbų konkurse ,, 100 eilėraščių pasieniui“. Po to pareigūnai IIG klasės mokiniams pasakojo apie pasieniečio profesiją, kurią galima įgyti Medininkų pasieniečių mokykloje. Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimo apie reikalavimus stojant, studentų stipendiją, atlyginimus, karjerą. Žinias apie pasieniečių veiklą gimnazistai pasitikrino atlikdami kryžiažodį, o vėliau pasimatavo net 10 kg. sveriančią liemenę, antrankius, šalmą. Susitikimo pabaigoje mokiniai teigė, jog šis susitikimas jiems buvo įdomus ir naudingas.