Uhonorowani najlepsi uczniowie naszego gimnazjum!

10 września w Wielofunkcyjnym Centrum Kultury w Rudominie podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych uczniów uhonorowano 75 uczniów i absolwentów oraz 40 nauczycieli.

Okolicznościowymi listami dziękczynnymi mera rejonu wileńskiego i inteligentnymi zegarkami uroczyście zostali obdarowani absolwenci oraz laureaci olimpiad republikańskich i konkursów. Za znaczący wkład w wyniki osiągane przez uczniów w nauce wyróżnieni zostali także nauczyciele z placówek oświatowych rejonu.

Składamy serdeczne gratulacje naszym SETKOWICZOM z języka rosyjskiego:

1. EDYCIE SZOSTAK

2. DIANIE TOMASZEWICZ

3. PATRYCJI USTINOWICZ

4. RAJMONDOWI BALCEWICZOWI

5. LAURICIE RADISZEWSKIEJ – ZA ZDOBYCIE 3 MIEJSCA W REPUBLIKAŃSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO!

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy nauczycielce języka rosyjskiego, Ali Lebedewej, która z roku na rok szykuje coraz więcej ,,Setkowiczów“ oraz olimpijczyków!

GRATULUJEMY!