Apdovanoti sporto varžybose aukštus pasiekimus pelnę talentai

Rugsėjo 24 d., iškilmingos ceremonijos metu Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst už puikius pasiekimus ir iškovotas svarias pergales apdovanojo 35 neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinius – respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojus bei sporto varžybų nugalėtojus. Kartu padėkota ir juos į pergalių kelią atvedusiems mokytojams bei treneriams.

Tarp sporto mokyklos pažibų ir stalo tenisininkė iš Mickūnų Diana Tabunova ir Agnieška Rackevič. D. Tabunova iškovojo I vietą Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2004 gim. m. ir jaunesnių komandinėse varžybose. Verta pabrėžti, kad jaunoji tenisininkė pasiekia daug puikių rezultatų. Š. m. sausio 26 d. Šiauliuose vykusiame XVIII Tarptautiniame J. Urbšienės vardo stalo teniso turnyre Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovė laimėjo prieš visas savo varžoves rezultatu 3:0 ir tapo trečią kartą iš eilės šio turnyro nugalėtoja. Jaunąją tenisininkę treniruoja ir siekti aukščiausių rezultatų motyvuoja stalo teniso mokytojas ir fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Markas Vaitonis.

Sveikiname Dianą Tabunovą ir Agniešką Rackevič varžybų laimėtojas, dėkojame šeimoms už palaikymą ir treneriui už profesionalų darbą. Linkime sėkmės ir puikių pasiekimų ateityje!