Vilniaus rajono Nemėžio-Kalvelių centro 5-10 klasių mokinių anglų kalbos akcija-projektas „We wish you…“

Lapkričio – gruodžio mėn. 7 – IIG klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „ I wish you a Merry Christmas”, kurios metu buvo kuriami filmukai su kalėdiniais sveikinimais,
ruošiamos pateiktys apie Kalėdų tradicijas skirtingose šalyse. Akcijos organizatoriai anglų k. mokytoja metodininkė N. Tiurnina ir anglų k. vyresnioji mokytoja V. Šukštul.
Adventas- metas, kada norisi ieškoti sutarimo, jaukumo, bendros veiklos ir vidinės šilumos. Norime, kad mus lydėtų gera nuotaika, nepaisant to, kad šalyje paskelbtas karantinas. Linksmas, nuoširdus bendravimas, dėmesys vienas kitam ir yra gražiausia kalėdinė dovana.
Gruodžio mėn. Nemėžio-Kalvelių centro mokyklose vyko Kalėdinė akcija „We wish you…“. Dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Akcijos tikslas numato ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, skatinti mokyklų bendradarbiavimą bei mokinių kūrybinių gebėjimų plėtojimą, panaudojant kalbos mokėjimo galimybes ir išmaniąsias skaitmenines priemones. Mokiniai paruošė video arba PPT prezentaciją, kurioje pristatė linkėjimus Kalėdų, Naujųjų metų ir žiemos atostogų proga. Kartu su savo mokytojais mokiniai atrinko iš mokyklos vieną gražiausią prezentaciją, kurią įkėlė į mokyklos svetainę.
Mokytojai turėjo puikią galimybę dalintis gauta medžiaga ir panaudoti ją šventinėje pamokoje.
Akcijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

II G klasės mokinio Kšyštof Burbo filmą galite peržiūrėti paspaudę šia nuorodą