Brązowy medal mistrzostw Litwy w młodzieżowych mistrzostwach tenisa stołowego

W dniach 13-14 marca po długiej przerwie w Wilnie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Litwy, w których wzięli udział najlepsi tenisiści według rankingu tenisu stołowego Litwy, urodzonych w 2006 i młodsi. Ogółem w zawodach wzięło udział 32 chłopców i 32 dziewcząt. Ze szkoły sportowej rejonu wileńskiego z Mickun wzięli udział: Diana Tabunowa (ur. 2008), Agnieška Rackewicz (ur. 2007), Milana Skaiwa (ur. 2009), Ernest Urbanovicz (ur. 2006) i Edwin Prystawko (ur. 2006). W grze podwójnej Diana Tabunova wraz z Agnieszką Rackewicz wygrały z parą z Solecznik 3: 0, w ćwierćfinałe pokonały 3: 2 dziewcząt z Panevežysa, a w półfinałe przegrały z drużyną z Kowna 1:3 i w ten sposób wywalczyły trzecie miejsce. To jest nie tylko świetny ogólny wynik zawodników z Mickun, ale i indywidualny! W zawodach indywidualnych Diana Tabunowa zdobyła 12 miejsce, Agnieszka Rackevicz 14 miejsce, Edwin Prystawko 14 miejsce, Ernest Urbanovicz 16 miejsce, Milana Skaiva 32 miejsce.
Markas Vaitonis, trener Szkoły Sportowej Rejonu Wileńskiego