Projekt

Grupa uczniów klas 7-8 wzięła udział w projekcie szkolnym „Hello Lithuania“. Przygotowali oni prezentacje o historii, kulturze, świętach, tradycjach i przyrodzie Litwy w języku angielskim i 18 marca przedstawili swoje prace.
Wacława Szuksztul, nauczycielka języka angielskiego, miała dla uczniów niespodziankę – grę Kahoot opartą na przedstawionych faktach o Litwie. W grze najlepiej wypadli Łukasz Grablewski ( 8kl.), Ewelina Szostak i Marcin Kuszlewicz ( 7 kl.) Zdaniem uczniów, taki projekt poszerzył nie tylko słownictwo jęz. angielskiego, ale też pozwolił doskonalić umiejętność wypowiedzi w języku obcym.