,,The ART of the ABC”

Vilniaus rajono Nemėžio – Kalvelių gimnazijų anglų kalbos mokytojų metodinio centro organizuotame anglų kalbos kūrybinių darbų konkurse ,,The ART of the ABC” dalyvavo 3-4 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, skatinti gimnazijų bendradarbiavimą bei plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus. Dalyviai siekė turtinti žodyną ir vaizdinę atmintį, buvo skatinami naudotis anglų kalbos žodynais, mokytis anglų kalbos savarankiškai, taip pat ugdyti kūrybingumą ir tapymo/piešimo įgūdžius.

Konkurso dalyviai galėjo pasirinkti vieną anglų kalbos abėcėlės raidę, savarankiškai dirbdami su žodynu, naudodamiesi įvairia technika (akvarele, guašu, tušu, pieštukais), iliustruoti žodžius. Konkurso koordinatoriai – Vilniaus r. Mickūnų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Natalja Tiurnina ir vyresnioji anglų kalbos mokytoja Vaclava Šukštul.

Konkursui pateikti kūrybiniai darbai eksponuojami Vilniaus rajono Mickūnų gimnazijos specialioje konkursui skirtoje virtualioje parodoje. Kūrybinių darbelių nugalėtojai bus apdovanoti diplomais.