Dėl vakcinacijos

DĖMESIO!
Atsižvelgdami į senjorų pažeidžiamumą COVID-19 virusui, itin didelį šios amžiaus grupės mirtingumą, siekiant apsaugoti kuo daugiau vyresnio amžiaus piliečių, Vilniaus rajono savivaldybė š. m. balandžio 17 d. vykdys Vilniaus rajono gyventojų amžiaus grupės 65+ vakcinaciją.

Siekiant palengvinti logistikos procesą senjorų pavėžėjimas iki vakcinavimo vietos ir vakcinavimo komandų atvežimas iki senjorų nuo balandžio 12 dienos gali būti vykdomas ir geltonaisiais autobusiukais – tam priimti reikalingi sprendimai tiek LRV, tiek ministerijų lygiu. Balandžio 12 d. priimtas Vyriausybės karantino nutarimo dokumento papildymas, leidžiantis asmenims būti didesnėmis grupėmis transporto priemonėse, kai šie asmenys vyksta į vakcinacijos nuo COVID–19 ligos vietą ar iš jos.
INFORMACIJA REGISTRUOJANTIESIEMS