Sėkmingas stalo tenisininkų iš Mickūnų pasirodymas Polonijos vaikų ir jaunimo žaidynėse

Rugpjūčio 22-27 d. Lenkijoje, Lomžos mieste, vyko XXI Polonijos Jano Stypulos vaikų ir jaunimo žaidynės. Žaidynes kasmet organizuoja draugijos „Wspolnota Polska“ skyrius Lomžoje. Žaidynėse dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Agnieška Rackevič ir Milana Skaiva. Stalo teniso turnyre dalyvavo stalo tenisininkai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos.
Puikiai sekėsi Agnieškai Rackevič, kuri savo grupėje užėmė 2 vietą, o dvejetų varžybose kartu su Šalčininkų atstovu M. Frizel tapo šio turnyro nugalėtoja. Milana Skaiva asmeninėse varžybose savo grupėje užėmė 9 vietą, o dvejetų varžybose kartu su Lenkijos atstovu M. Bujonovskiu užėmė 2 vietą. Puikus rezultatas!
Bendroje įskaitoje mergaitės iš Mickūnų užėmė 2 vietą ir buvo apdovanotos taure. Dar noriu paminėti, kad po varžybų vaikai turėjo ekskursiją i Varšuvą, kur aplankė labai daug gražių vietų. Vaikai patenkinti grįžo namo ir jau pradėjo ruoštis naujam sezonui.