DALYVAUJAME KULTŪRINIŲ INTERVENCIJŲ PROJEKTE ,,ISTORIJOS: VAIZDAIS IR GARSAIS“

Vasaros pradžioje Mickūnų gimnazija teikė paraišką Lietuvos nacionalinės bibliotekos (toliau – LNB) organizuotam kultūrinių intervencijų konkursui. Esame viena iš 40 Lietuvos mokyklų, kurios iki pat mokslo metų pabaigos dalyvaus nacionaliniame projekte! Rugpjūčio 18 dieną buvo pasirašyta sutartis. Penktadienį, rugpjūčio 27 d. Kaune įvyko pirmasis Kultūrinių intervencijų projektų vykdytojų ir keturiasdešimties skirtingų Lietuvos mokyklų atstovų susitikimas. Įvadiniame seminare „Patirtinis bendradarbiavimas: kūrėjai ir mokytojai“ Mickūnų gimnaziją atstovavo direktoriaus pavaduotoja Julija Agafonova. Renginio metu buvo pristatyta Lietuvos nacionalinės bibliotekos organizuojama kultūrinių intervencijų programa, po šios programos skėčiu vyksiantys projektai (tarp jų ir projektas „Istorijos“), vyko mokytojų, kūrėjų, projektų komandų apsikeitimas patirtimis. Dėmesys buvo atkreiptas į lūkesčius ir tikslus, kurių norėtųsi siekti projekto metu.