ZNOWU ZABRZMIAŁ PIERWSZY DZWONEK!

Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego tradycyjnie poprzedziła msza święta. Społeczność gimnazjum swą obecnością zaszczycił poseł na Sejm Republiki Litewskiej Czesław Olszewski oraz ksiądz proboszcz parafii Mickun Waldemar Ulczukiewicz. Goście życzyli nauczycielom oraz gimnazjalistom wszelkich sukcesów w nauce. Najbardziej cieszy nas to, że w tym roku szkolnym próg naszego gimnazjum przekroczyły dwie pierwsze klasy! Życzenia pierwszoklasistom złożyli maturzyści jubikeuszowej 65 promocji! Dyrektor gimnazjum Małgorzata Radziewicz wręczyła dyplomy gratulacyjne zwycięzcom wszelkich konkursów oraz medale tenisistom stołowym. Po apelu uczniowie udali się na pierwszą lekcję wychowawczą do swych klas. Wszystkim nauczycielom, uczniom a także rodzicom życzymy owocnego Nowego Roku.