Pasieniečių sveikinimai mokytojams

Mokytojas – kiekvienam vis kitoks, bet visiems toks pat mylintis ir teisingas, reiklus ir švelnus. Kai reikia – guodžiantis, drąsinantis, barantis ar besididžiuojantis savo mokiniais, užmiršęs save, išdalinęs save, – bet laimingas.

Antradienį, minint Tarptautinę mokytojų dieną, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai sveikino pedagogus su profesine švente. Lankytasi keturiose mokyklose.
Mokytojas – vienas svarbiausių žmonių jaunuolio kelyje, suteikiantis ne tik žinių, bet ir lydintis jį ištisus dešimtmečius. Nuo mokytojų priklauso ir tai, kokie asmenys ateityje pasirinks pasieniečio profesiją.
VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai – Jolita Kuncaitienė ir Rolandas Meidus rinktinės vardu nuoširdžiai pasveikino Mickūnų gimnazijos direktorę – Malgožatą Radevič – ,,Kuo didžiausios sėkmės Jums profesiniame kelyje, kantrybės, mokinių bei visos visuomenės pagarbos ir dėkingumo. Kūrybingų ir sėkmingų Jums mokslo metų!“.
pasienieciu-sveikinimas-mokytojams