Świąteczne paczki z Kwidzyna

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla naszych miłych przyjaciół z Polski ze Szkoły Podstawowej nr.4 im. A. Mickiewicza w Kwidzynie, a w szczególnośni dla Pani Anny Orlickiej z wychowankami z klasy 2d i rodzicami, jak również dyrektorowi szkoły Sz. P. Stanisławie Wojtackiej, senatorowi – Sz. P. Leszkowi Czarnobajowi oraz Sz. P. Grzegorzowi Gościniakowi za przepiękne prezenty. W ogromnych paczkach, które dotarły do nas w czasię świąt bożonarodzeniowych były książki, czasopisma, różne akcesoria biurowe i artykuły papiernicze, piękne torby z logo szkoły, wiele słodyczy i miłe karki z życzeniami. Każda rzecz sprawiła dzieciom ogromną radość.
Dziękujemy za Wasze otwarte serca na potrzeby Rodaków z Litwy. Okazana przez Państwa pomoc nie tylko sprawiła nam wielką radość, ale również dała możliwość pogłębienia wiedzy z historii Polski, wzbogacenia polskiego słownictwa, co dla nas jest niezwykle aktualne. Życzymy naszym przyjaciołom wielu budujących myśli, energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów oraz wspaniałego 2022 Roku, obfitującego w pasmo sukcesów!
Uczniowie klasy 1a z wychowawczynią.
PS. Kochanej Annie Orlickiej z całego serca składam podziękowania za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, za okazana mi pomoc, która jest bezcenna. Cieszę się, że miałam możliwość poznać wyjątkowego człowieka o tak wielkim i otwartym sercu. Droga przyjaciółko, życzę, byś była pełna pozytywnej energii, spełniała swoje marzenia i do życia się uśmiechała,
Teresa Pawłowska.