„Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą”

zalacznik-nr-7c_znaki-na-strone-www
Dofinansowanie bieżącej działalności Gimnazjum w Mickunach przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w 2022 roku.

finansovanie

Ze środków Kancelarii Prezesa rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w 2022 r. Gimnazjum w Mickunach nabyło sprzęt sportowy: piłeczki do tenisa stołowego, gumy na rakietki, klej, środek czyszczący do tenisa stołowego. Nabyty sprzęt pozwoli dzieciom intensywniej sportować, rozwijać ich inteligencję i zwiększać koordynację ruchową, a także szykować się do kolejnych zawodów tenisa stołowego.

Ze środków Kancelarii Prezesa rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w 2022 r. Gimnazjum w Mickunach nabyło również nowe pole z zadań Lego FLL 2023 ,,Superpowered Challenge”. Nabycie tego sprzętu pozwoli brać udział uczniów w republikańskiej ,,ROBOTIADZIE 2023”.

Ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w 2022 r. Gimnazjum w Mickunach nabyło artykuły papiernicze: papier kancelaryjny, kolorowy, ozdobny na dyplomy, kartonowy.