Naujausios žinios

Diana Tabunova tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtoja
2020 m. rugsėjo 20 d. Utenoje vyko VI tarptautinis stalo teniso turnyras „Utena 2020“. Šiose varžybose dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič ir Milana Skaiva. Diana Tabunova 2008 m. gimimo ir jaun. amžiaus grupėje laimėjo prieš visus savo varžovus ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Kovoje dėl pirmos vietos Diana atsiliko rezultatu 0:2, bet parodė charakterį ir laimėjo 3:2. Milana Skaiva šioje amžiaus grupėje užėmė labai aukštą 9 vietą. Labai gerai sužaidė ir Agnieška Rackevič, kuri 2006-2007 m. gim. amžiaus grupėje pralaimėjo tik vieną kartą, o kovoje dėl 3 vietos laimėjo prieš labai stiprią varžovę iš Panevėžio 3:2. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis.

Lietuvos mokyklų žaidynių respublikinės stalo teniso varžybos
Sveikiname Mickūnų gimnazijos stalo teniso mergaičių ir berniukų komandas iškovojusias prizines vietas!

Bronzos medalis Lietuvos jaunučių čempionate
Vasario 8-9 dieną vyko Lietuvos jaunučių čempionatas. Į Vilniaus SM „Tauras“ salę susirinko geriausi Lietuvos stalo tenisininkai gimę 2005 m. ir jaunesni. Į šį čempionatą pateko atrankinių varžybų metu, taip pat ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova (2008 m.), Agnieška Rackevič (2007 m.) ir Edvin Prystavko (2006 m.). Čempionate dalyvavo 32 mergaitės ir 32 berniukai. Stalo tenisininkai varžėsi asmeninėse ir dvejetų rungtyse. Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema, prizinėms vietoms iškovoti. Asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė Diana Tabunova, kuri užėmė 13 vietą, Edvin Prystavko – 21 vietą, Agnieška Rackevič – 23 vieta. Dvejetų varžybose Diana Tabunova kartu su Karina Ivanauskaite iš Alytaus užėmė 3 vietą. Puikus rezultatas! Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis

Sveikimane gimnazijos stalo teniso komandą!

Stalo teniso varžybos Mickūnų gimnazijoje

Sveikiname Gimnazijos stalo teniso sportininkus!!!

Vilniaus r. gimnazijų mergaičių stalo teniso varžybos
Šiose varžybose Mickūnų gimnazija užėmė I vietą. Sveikiname stalo teniso mergaičių komandą ir jas ruošusį trenerį M.Vaitonį.

2020 M. XVIII TARPTAUTINIS J. URBŠIENĖS VARDO STALO TENISO TURNYRAS
Diana Tabunova Tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtoja.
2020 m. sausio 26 d. Šiauliuose vyko XVIII Tarptautinis stalo teniso turnyras J. Urbšienės vardui atminti. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkė Diana Tabunova iš Mickūnų gimnazijos. Mergaitė dalyvavo grupėje 2008 m. ir jaun. kur buvo 34 dalyvės. Diana Tabunova laimėjo prieš visus savo varžovus 3:0 ir trečią kartą iš eilės tapo šio turnyro nugalėtoja.
img-4597

Vilniaus r. gimnazijų žaidynių šachmatų finalinės varžybos

Sveikiname mūsų gimnazijos sportininkus!

Tarptautiniame stalo teniso turnyre vykusiame Grodno mieste (Baltarusija) mūsų sportininkai iškovojo prizines vietas “
D. Tabunova – 3 vieta
S. Stefanovič 6 vieta
M. Skaiva 20 vieta

EUROPOS MINI JAUNUČIŲ ČEMPIONATE DIANA TABUNOVA IŠKOVOJO 11-Ą VIETĄ!

Rugpjūčio 23 d. startavo 15-asis Europos mini jaunučių čempionatas. Šis čempionatas vykst…a kiekvienais metais, rugpjūčio mėnesį, Prancūzijoje, Šiltigeme. Rugpjūčio 23-25 vyko asmeninės varžybos, 2007 ir 2008 m. gim. amžiaus grupėse.
Į šį čempionatą išvyko Lukrecija Juchnaitė, Diana Tabunova, Medeinė Stankevičiūtė, Viltautė Adamonytė, Deimantė Adlytė, Ignas Šišanovas, Ervinas Uzialo, Jegor Larkov, Augustas Griška, Dominykas Samuolis. Treneriai: Jolanta Prūsienė, Eglė Stuckytė, Artūras Orlovas, Markas Vaitonis.
Geriausių rezultatų pasiekė Diana Tabunova (2008 gim.m., Mickūnai), treneris Markas Vaitonis. D. Tabunova pateko į 12-ą ir iškovojo 11-ą vietą. Tai fantastiškas pasiekimas! Sveikiname! Čempionato metu Diana gavo pakvietimą dalyvauti „Stiga masters minimes“, kur dalyvaus 14 geriausių stalo tenisininkų 2008 gim.m.
Medeinė Stankevičiūtė pateko į 16-uką ir užėmė 16-ą vietą. Lukreciją Juchnaitė užėmė 18-ą vietą. Lietuvių berniukų tarpe 2007 gim.m. geriausių rezultatų pasiekė Dominykas Samuolis, kuris užėmė 20 vietą. 2008 gim.m. berniukų grupėje Jegoras Larkovas užėmė 21-ą vietą.
69220280_3244504972234261_372733518398095360_n

Nugalėtojų taurės vėl mūsų komandos rankose
Tarptautinėje, jau 31 – ojoje vaikų ir jaunimo Parapijadoje, vykusioje Lenkijoje, dalyvavo rinktinės iš 53 užsienio šalių: Baltarusijos, Ukrainos, Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Vokietijos ir svečiai iš Vengrijos. Lenkijai atstovavo 27 komandos. Sporto renginys, kuriame dalyvavo per 1,5 tūkst. dalyvių ir savanorių, vyko liepos 7-13 d.
Projektą finansavo Lenkijos Senato, Sporto ir turizmo ministerijos, Kultūros ministerijos ir nacionalinio paveldo regioniniai biurai. Parapijados globėjas buvo Lenkijos Prezidentas Robertas Duda.
Varžybose buvo tęsiama Graikijoje užgimusi tvarka – Stadionas – Teatras – šventyklos.
Mickūnų gimnazijos 15 sportininkų komanda, vadovaujama trenerio Marko Vaitonio ir padėjėjos Sniežanos Skaivos, laimėjo 1 – ąją vietą ir parvežė 22 medalius ir 31 taurę.
Sveikiname sportininkus, trenerį ir prijaučiančius bei kitaip prisidėjusius prie sėkmės!

Diana Tabunova Lietuvos čempionė
Gegužės 11-12 dieną Vilniaus Tauro sporto mokykloje vyko 2008 m. gimimo ir jaunesnių vaikų Lietuvos stalo teniso čempionatas. Čempionate dalyvavo 36 berniukai ir 36 mergaitės iš visos Lietuvos, kurie pateko per atrankos varžybas. Į Lietuvos čempionatą per atrankos varžybas pateko ir 4 Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos sportininkai iš Mickūnų. Deja, dėl ligos Lietuvos čempionatą turėjo praleisti Milana Skaiva ir Nazarij Hrabar. Puikiai čempionate pasirodė Diana Tabunova, kuri grupės varžybose laimėjo 4 susitikimus iš 4. Dar iki finalo Diana laimėjo 3 susitikimus po 3:0 ir pateko į finalą, kur po atkaklios kovos laimėjo prieš Panevėžio sportininkę 3:1 ir tapo Lietuvos čempione, iškovodama teisę atstovauti Lietuvos mini jaunučių rinktinei Europos čempionate Strasbūre. Berniukų tarpe puikiai pasirodė Sebastian Stefanovič (2009 m. gim.), kuris užėmė 7 – ąją vietą.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto treneris Markas Vaitonis

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybos

Mickūnai pratęsė dominavimą stalo tenise
Antrus metus iš eilės Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso kaimo vietovių mokyklų varžybas tarp merginų ir vaikinų laimėjo Mickūnų gimnazijos komandos.
į sezoną stalo tenise registravosi daugiau nei 100 mokyklų vaikinų grupėje ir apie 80 merginų varžyboms. Tarpzoninėse varžybose dalyvavo 26 vaikinų ir 21 merginų komandos. Į finalus Joniškyje pateko po 6 komandas iš 4 moksleivių.
Komandinėse vaikinų varžybose Mickūnų gimnazija (Ernestas Urbanovičius, Edvinas Prystavko, Lukašas Kubarevičius ir Lukas Subočius) įveikė visus penkis varžovus ir neturėjo lygių trečius metus iš eilės. Dovilų pagrindinė mokykla vėl džiaugėsi antrąja vieta, o bronza šiemet iškeliavo į Gataučius.
Asmeninėse vaikinų kovose visus varžovus pranoko L.Subočius iš Mickūnų. Šios mokyklos atstovai E.Prystavko bei E. Urbanovičius užėmė antrą ir ketvirtą vietas, o trečia šį kartą tenkinosi praėjusių metų nugalėtojas iš Dovilų Airidas Skirsgilas.
Merginų komandų grupėje mickūnietės (Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Viktorija Nainaitė, Aurelija Zmitrovič) visus susitikimus laimėjo „sausai“ 3:0 ir apgynė pernai iškovotus nugalėtojų vardus. Antra vieta, kaip ir praėjusiais metais, atiteko Tverų gimnazijai. Į prizininkų trejetą po pertraukos grįžo 2016-ųjų čempionės iš Laukuvos.
Asmeninėje įskaitoje geriausia antrus metus iš eilės buvo Ugnė Griguolaitė iš Tverų gimnazijos. Visas varžoves ji įveikė užtikrintai 3:0. Mickūnų atstovės išsirikiavo už jos: pernai trečia likusi D. Tabunova pagerino savo rezultatą ir užėmė antrą vietą, tarp keturių geriausių šį sezoną nužengė A. Zmitrovič ir A. Rackevič.

Diana Tabunova Lietuvos stalo teniso čempionate užėmė 2- ąją vietą
Balandžio 25-26 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos 2007 m. gimimo ir jaunesnių komandinis ir asmeninis stalo teniso čempionatas. Pirmą dieną buvo komandinis čempionatas, kur dalyvavo po 10 stipriausių Lietuvos berniukų ir mergaičių komandų. Komandos buvo skirstomos į 2 grupes po 5. Vilniaus rajono mergaičių komanda, kuriai atstovavo Diana Tabunova , Milana Skaiva ir Gabija Abaravičiūtė, grupės varžybose laimėjo prieš Varėnos komandą 3:0, prieš Širvintų komandą 3:0, prieš Šiaulių komandą 3:0, prieš Kauno komandą 3:1 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:0 ir pralaimėjo 1:3 Vilniaus komandai bei užėmė 2 – ąją vietą. Berniukų komanda, kuriai atstovavo Nazarij Hrabar, Sebastian Stefanovič ir Jonas Ramanciuškas, užėmė 5-ąją vietą. Kitą dieną vyko asmeninės varžybos, kur puikiai pasirodė Diana Tabunova (2008m.gim.), užėmusi 2-ąją vietą tarp 32 Lietuvos sportininkų. Važiuodami į varžybas tikėjomės patekti į stipriausiųjų šešetuką. Diana po kelių kovų į finalą laimėjo prieš stiprius varžovus ir tik finale pralaimėjo Vilniaus miesto mergaitėms. Gegužės 11 dieną vyks 2008 m. gimusiųjų Lietuvos čempionatas, ten tikimės gero Dianos rezultato, o 1-2 vietos laimėtojai turės teisę atstovauti Lietuvos rinktinei Europos mini jaunučių čempionate Strasbūre.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis.

Stalo teniso varžybų nugalėtojai.

Vilniaus rajono stalo tenisininkai vėl stipriausi
2018-12-07 Šalčininkuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2005 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 9 mergaičių komandos. Vilniaus rajonui atstovavo Gabija Abaravičiūtė (2007 m. g.), Jorūnė Kožemiakinaitė (2007 m. g.) Diana Tabunova (2008 m. g.), Agnieška Rackevič (2007 m.g.). Vilniaus rajonas grupės varžybose laimėjo: prieš Šilutės komandą 3:1, prieš Lazdijų komandą 3:0 , prieš Jonavos komandą 3:1 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:1. Dėl pirmos vietos kovojo ir laimėjo prieš Joniškio komandą 3:1.
Gruodžio 14 dieną Šalčininkuose ta pati komanda dalyvaus Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2007 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinėse pirmenybėse. Vėl tikimės mergaičių pergalės. Berniukų komanda, kuriai atstovavo Edvin Prystavko (2006 m. g.), Ernest Urbanovič (2006 m. g.), Nazarij Hrabar (2009 m.g) ir Dominik Pščolovski (2006 m. g.) pasirodė irgi labai gerai ir užėmė 3 vietą tarp 12 komandų. Berniukų komanda grupės varžybose laimėjo prieš Utenos komandą 3:0, prieš Jonavos komandą 3:1, prieš Širvintų komandą 3:0 ir pralaimėjo Šalčininkų komandai 0:3. Patekusi į finalinį ketvertuką, deja, pralaimėjo Šilutės komandai 2:3, o kaudamiesi dėl trečiosios vietos įveikė Alytaus komandą 3:2.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis

Rajonas džiaugiasi trečiąja vieta
2018-11-11 Joniškyje vyko Lietuvos rajonų 2003 metų gimimo ir jaunesnių mokinių stalo teniso komandinės pirmenybės. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai. Mergaitės – Gabija Abaravičiūtė (2007 m. g.) iš Zujūnų, trenerė Aurelija Kybartaitė, Diana Tabunova (2008 m. g.) ir Agnieška Rackevič (2007 m. g.) iš Mickūnų, treneris Markas Vaitonis. Tenisininkės varžėsi su 4-5 metais vyresnėmis dalyvėmis ir pasirodė puikiai – iškovojo 3 vietą Lietuvoje. Vilniaus rajono komanda, grupės varžybose pralaimėjusi Jonavos komandai 1:3, laimėjo prieš Mažeikių komandą 3:1 ir įveikusi labai stiprią Alytaus komandą 3:1, pateko į finalinį ketvertuką, kuriame pralaimėjo Naujosios Akmenės komandai 2:3 ir, žaisdama dėl 3 vietos, laimėjo prieš Joniškio komandą 3:1. Berniukų komanda, kuriai atstovavo Mickūnų tenisininkai Edvin Prystavko (2006 m. g.), Lukaš Kubarevič (2004 m. g.) ir Lukas Suboč (2003 m. g.) užėmė 9 vietą.
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis.

3 – ioji vieta Tarptautiniame turnyre UTENA 2018
2018 m. rugsėjo 23 d. Utenoje vyko Tarptautinis stalo teniso turnyras Utena – 2018. Šiose varžybose dalyvavo ir stalo tenisininkai iš Mickūnų (Vilniaus r.) 2006 m. ir jaunučių mergaičių grupėje 3 – iąją vietą iškovojo Diana Tabunova (2008 gimimo metai). Šioje grupėje gerai pasirodė ir Agnieška Rackevič, užėmusi 8 – ąją vietą. Berniukai varžėsi 2004 m. gimusiųjų grupėje. Edvin Prystavko (2006 gimimo metai) užėmė 7 – ąją vietą, o Lukaš Kubarevič – 9-ąją vietą. Jauniausiųjų grupėje (2008 gimimo metai) m. Sebastian Stefanovič užėmė 7-ąją vietą.
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vajtonis

Sveikiname gimnazijos sportininkus!

Jubiliejinėse jaunimo Parapijados varžybose – bronza mūsų
Liepos 8-14 d. Varšuvoje vyko 30 – oji vaikų ir jaunimo Parapijada. Dalyvavo 56 komandos iš 7 šalių. Iš viso – 1491 dalyvis, 171 organizatorius ir 80 savanorių.
Buvo laikomasi Senovės Graikijos tradicijų – stadionas, teatras, šventovė.
Džiaugiamės Mickūnų žaidėjų laimėjimu – trečiąja vieta. Varžybose mūsų mokinius globojo kūno kultūros mokytojas Markas Vaitonis ir Snežana Skaiva.

Lengvaatlečiai nenugalėti
Gegužės 16 dieną gimnazijos lengvaatlečių komandos rungtyniavo rajono varžybose. Vaikinų grupė varžybas laimėjo, merginos pelnė sidabro apdovanojimą.

Lengvosios atletikos finalinės varžybos

XII bėgimas Nemenčinės miesto gatvėmis, skirtas Gegužės 3 – iosios Konstitucijai

Gegužės 3 – iąją dieną naujajame Nemenčinės Konstantino Parčevskio gimnazijos stadione susirinko 250 sportininkų iš Vilniaus miesto, Vilniaus, Širvintų rajonų. Tiek susibūrė norinčių dalyvauti XII bėgime Nemenčinės gatvėmis, o šis bėgimas skirtas Gegužės 3 – iosios Konstitucijai bei Lenkijos ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiams paminėti.
Estafetinio bėgimo ( 4 berniukai ir 4 mergaitės) rungtyje varžėsi gimnazijų sportininkai. Jaunių grupėje Mickūnų komanda užėmė trečiąją vietą.
Individualioje 300 metrų bėgimo rungtyje geriausią rezultatą pasiekė Mickūnų gimnazijos mokinė Katryna Prikul.
Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos sportininkų laimėjimais, linkime sėkmės kitose varžybose.

Diana Tabunova – stalo teniso turnyro čempionė
Balandžio 29 dieną Širvintose vyko Širvintų SC stalo teniso turnyras ,,KVIKAS”. Turnyre dalyvavo 2008 metų gimimo ir jaunesnisportininkai iš Kauno, Panevėžio, Jonavos, Širvintų, Šalčininkų, Šiaulių, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono. Vilniaus rajonui atstovavo stalo tenisininkai iš Mickūnų; Diana Tabunova (2008m.), Milana Skaiva (2009 m.) ir Nazarij Hrabar (2009 m.) Mergačių varžybose Diana Tabunova įveikė visus savo varžovus 3:0 ir tarp 27 dalyviųtapo turnyro čempione. Milana Skaiva užėmė 14 vietą. Berniukų varžybose Mickūnų atstovas Nazarij Hrabar užėmė antrąją vietą.
Vilniaus rajono savivaldybes sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis

Lietuvos šaškių varžybose 2 – oji vieta
Balandžio 28 dieną Jonavoje vyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų šaškių finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 23 mokyklos.Vilniaus rajonui atstovavo Mickūnų gimnazijos komanda, kuri turnyre buvo viena jaunesnių. Mickūnų gimnazijai atstovavo Semion Pavlov 7 kl., Dariuš Volodko 7 kl., Edvin Prystavko 6 kl., Dorota Chalkovskytė 6 kl. Mickūnų gimnazija po devynerių varžybų surinko 23,5 taškų ir iškovojo 2 – ąją vietą.

Vilniaus rajono tenisininkų komanda užėmė 3 – iąją vietą Lietuvoje

Balandžio 21-22 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos 2006 m. gimimo ir jaunesnių stalo tenisininkų čempionatas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus rajono stalo tenisininkai. Finaliniame etape rungėsi 10 komandų. Grupės varžybose Vilniaus rajono mergaičių komanda laimėjo prieš Šalčininkų komandą 3:0, prieš Šilutės – 3:0, prieš Alytaus – 3:0 ir, pralaimėjusi Panevėžio komandai 2:3, pateko į finalinį ketvirtuką, kur pralaimėjo Vilniaus komandai 2:3. Kovodama dėl trečiosiosvietos laimėjo prieš Kauno komandą 3:1. Vilniaus rajonui atstovavo: Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Jorūnė Kožemiakinaitė, Gabija Abaravičiūtė. Berniukų komanda 6 – ąją vietą.
Asmeninėse varžybose Gabija Abaravičiūtė tapo Lietuvos čempione. Diana Tabunova užėmė 10 – ąją vietą, Agnieška Rackevič – 14 – ąją vietą. Berniukų rungtyje Dominik Pščolovski užėmė 9 – ąją vietą, Ernest Urbanovič 10 – ąją vietą.
timthumb

Mickūnų stalo tenisininkai iškovojo 10 taurių

Kovo 24 dieną Zujūnuose įvyko tarptautinis stalo teniso turnyras KS POLONIA.
Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Senųjų Trakų , Zujūnų, Vilniaus ir iš Mickūnų. Mickūnų stalo tenisininkai iškovojo daugiausiai taurių – 10. 2009 m. ir jaun. mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Milana Skaiva, antrąją – Polina Tabunova, 2005-2008 m. grupėje pirmą vietą iškovojo Diana Tabunova, antrąją iškovojo Agnieška Rackevič. 2009 m. ir jaun. berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Sebastian Stefanovič, antrąją – Lukasz Kudriavcev. 2005-2008 m. berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Edvin Prystavko, antrąją – Ernest Urbanovič. 2004m. ir vyr. pirmą vietą iškovojo Lukas Suboč, antrąją vietą Lukaš Kubarevič.
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Mark Vaitonis

Mūsų stalo tenisininkai – Lietuvos kaimo mokyklų nugalėtojai
Kovo 16 d. Kelmėje vykusiame Lietuvos kaimo mokyklų stalo teniso turnyre Mickūnų gimnazijos komanda laimėjo aukso medalius. Labai gerai pasirodė berniukų komanda: Lukaš Suboč ( 8 kl.), Lukaš Kubarevič ( 7 kl.), Ernest Urbanovič ( 5 kl.), Edvin Pristavko ( 6 kl.), nuo jų neatsiliko ir mergaičių komanda: Agnieška Rackevič ( 5 kl.), Aneta Čebatul ( 4 kl.), Diana Tabunova ( 4 kl.), Milana Skaiva ( 3 kl.). Džiaugiamės, jog abiejų komandų dalyviai laimėjo aukso medalius. Idividualiose kovose sekėsi Ernestui Urbanovičiui ir Anetai Čebatul. Jie laimėjo sidabro medalius. Edvin Pristavko ir Diana Tabunova parsivežė bronzos medalius.

Sveikiname jaunuosius sportininkus ir trenerį Marką Vaitonį.

Bronza mūsų rankose

Diana Tabunova Tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtoja
2018 m. sausio 28 d. Šiauliuose vyko Tarptautinis stalo teniso turnyras J. Urbšienės atminimui. Šiose varžybose dalyvavo ir stalo teniso tenisininkai iš Mickūnų (Vilniaus r.) 2008 m. ir jaunučių mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Diana Tabunova, įveikusi visus savo varžovus.
Neblogai pasirodė ir dar viena mūsų mokinė – Milana Skaiva, kuri užėmė 6 vietą.
Berniukai varžėsi 2006 m. ir jaunučių grupėje. Edvin Prystavko užėmė 6 vietą, Ernest Urbanovič 7 vietą. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis.

Dvigubas laimėjimas stalo teniso varžybose
Sveikiname mergaičių ir berniukų komandas, laimėjusias stalo teniso varžybas Vilniaus rajone.

Vilniaus rajono šachmatų varžybose mūsų gimnazjos sportininkai užėmė 3-ąją vietą. Sveikiname šachmatininkus ir trenerį!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________