,,Dangiškasis drakonas“ – edukacinė programa – konkursas

Kovo 16 dieną vyko planuota išvyka į Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centrą, kuris kvietė mokinius į naują edukacinę programą – konkursą ,,DANGIŠKASIS DRAKONAS”. Į šią išvyką važiavo 8 klasės mokiniai ir IIIG klasės mokinė Julia Gotovski.Mokiniai vyko su dailės mokytoja Edita Kazakevičiene.
Originaliausius kūrybos darbus konkurso atrankai pristačiusi klasė balandžio 4–6 dienomis bus kviečiama į susitikimą su menininke Geng Lin į kūrybines kaligrafijos dirbtuves, kurių metu bus pristatyti kaligrafijos stiliai ir technikos subtilybės; kiekvienas paėmęs į rankas kinišką teptuką ant ryžių popieriaus išmoks parašyti drakono hieroglifą, o geriausiai pasirodžiusius menininkė apdovanos, užrašydama lietuviškus vardus kiniškai.
Edukacinių užsiėmimų metu mokiniai susipažino su senovės kinų meno paroda, o kūrybinėje dirbtuvėje įvairiomis priemonėmis mokiniai kūrė savo drakoną. Kiekvienas mokinys galėjo nulipdyti reljefinį drakoną, žiūrėdamas į jo atvaizdus kiniškų vazų formose, paveiksluose.
Edukacinio užsiėmimo laikas prabėgo greitai, kupini neišdildomų įspūdžių grįžome į gimnaziją.