Konstanty Keda – respublikinės rusų kalbos olimpiados 3-osios vietos laimėtojas

Balandžio 6–8 d. Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijoje vyko 24-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbo solimpiada. Olimpiadoje kalbėjimo, skaitymo bei rašymo rusų kalba gebėjimus demonstravo daugiau nei 90 mokinių iš visos Lietuvos.
Olimpiados tema šiais metais – „Būkite saule ir jus pamatys visi” ( F. Dostojevskis). Olimpiados dalyviai tradiciškai skirstomi į dvi grupes: mokiniai, kuriems rusų kalba yra gimtoji, ir mokiniai, kuriems rusų kalba yra užsienio. Dalyviai, kuriems rusųk alba – gimtoji, atliko testo ir probleminę, teksto interpretacijos bei retorinę užduotis. Rusų užsienio kalbos grupės mokinių laukė testo, kalbėjimo ir kūrybinio darbo raštu užduotys. Olimpiados metu vyko ir meninio skaitymo konkursas.
Mūsų gimnazistas Konstanty Keda ( III G kl.) olimpiadoje laimėjo 3-ąją vietą. Sveikiname laureatą ir rusų kalbos vyresniąją mokytoją Alią Lebedeva!