LGMOA (Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija) studentai Mickūnų gimnazijoje

Spalio 15-19 d. mūsų gimnazijoje – nauji veidai. Svečiavosi ir 8-IV G klasių mokiniams pamokas vedė oranžinių komanda, kurios siekis – keisti požiūrį į moksleivių ugdymą, skatinti jaunimą domėtis mokslu, tobulinti moksleivių švietimo ir lavinimo sistemą, suvienyti bendradarbiavimui mokytojus, dėstytojus, studentus bei pačius mokinius.
Studentai bendravo su gimnazistais, atliko chemijos, biologijos bandymus. Smagu, jog fizikos užsiėmimą vedė buvęs mūsų gimnazistas Konstanty Keda, šiuo metu studijuojantis Vilniaus universitete.
Gamtos mokslų savaitės renginius paįvairino mokytojos Galina Kumpan, Eleonora Makovska, Leokadija Malevska, pakvietusios oranžinių komandos narius. Tikėtina, jog kitaip organizuotos pamokos skatins mokinius domėtis chemija, biologija, fizika, rengtis olimpiadoms.