Skaitovai Rašytojų sąjungoje

Gruodžio 5 d. Rašytojų sąjungoje vyko baigiamasis projekto „Skaitymo valandos” susitikimas. Šiemet dalyvavo net 65 Pietryčių Lietuvos mokyklų 1-IV klasių mokiniai. Skambėjo V. Palčinskaitės, J. Erlicko, A. Marčėno, S. Šaltenio, S. Parulskio ir kitų kūrėjų tekstai. Mokinių meninį žodį vertino rašytojai K. Gudonytė, R. Šileika, A. Marčėnas, B. Jonuškaitė. Visiems dalyviams įteiktos knygos, padėkos raštai, piniginiai prizai. Smagu, jog Mickūnų gimnazijos mokiniai Mateuš Koženevski ( 5 kl.), Lukaš Grablevski ( 6 kl.), Ervin Narunec ( 7 kl.) patys skaitė eiles ir klausėsi kitų skaitomų tekstų bei išgirdo vertinimo komisijos narių pastabų. Mokinius konkursui subūrė ir lydėjo lietuvių kalbos mokytoja Ona Avižinienė.