Naujųjų mokslo metų šventės iškilmės

Rugsėjo 2-ą dieną, po vasaros atostogų, mokiniai, jų tėvai ir mokytojai susirinko gimnazijos kieme į iškilmingą mokslo metų pradžios šventę. Prieš tai gimnazijos bendruomenė dalyvavo šv. Mišiose Mickūnų bažnyčioje, kurias aukojo kunigas klebonas Valdemar Ulčiukevič. Gimnazijos direktorė Malgožata Radzevič pasveikino susirinkusius mokinius, jų tėvus ir mokytojus su naujaisiais mokslo metais, perskaitė Vilniaus rajono merės M. Rekst sveikinimą , pasidžiaugė 62 abiturientų laidos pasiekimais. „Džiaugiamės tuo, kad visi mūsų abiturientai gerai išlaikė egzaminus, visi išlaikė valstybinį lietuvių kalbos egzaminą (mokytojas A. Lazauskas), tuo gali didžiuotis tik 7 rajono mokyklos.“ Gimnazijos direktorė įteikė padėkos raštus mūsų sportininkams, kurie garsina gimnaziją ne tik rajone, respublikoje, bet ir Europoje. Padėkos raštą už 11 vietą Europos jaunučių stalo teniso mini čempionate gavo 6 klasės mokinė D. Tabunova (mokytojas M. Vaitonis) ir IG klasės mokinė S. Žilinska už 12 vietą pasaulio jaunučių plaukimo čempionate. Tradiciškai buvo padėkota ir sporto parapiados dalyviams, kurie ir vėl laimėjo I vietą Lenkijoje vykusiose varžybose (mokytojas M. Vaitonis). Daug nuoširdžių padėkos žodžių buvo skirta ir labai gerai besimokančių, aktyvių, gimnazijai įvairiuose konkursuose ir olimpiadose, varžybose atstovaujančių mokinių tėvams už jų paaukotą laiką, pastangas, norą padėti savo vaikams. Pasak direktorės, tik investuodami į savo vaikus, galime tikėtis gerų rezultatų.
Šiais mokslo metais pirmasis skambutis į mokyklą pakvietė ir mūsų pirmokus. Paramos fondas „Pomoc Polakom na Wschodzie“ pagal projektą „Dovanos pirmokams“ perdavė pirmokams mokyklos reikmenų rinkinius, kuriuose buvo kuprinė, penalas, sporto reikmenų maišelis, piešimo ir rašymo priemonės, pusryčių dėžutė, daug įvairių kanceliarinių priemonių. Kartu su pirmokais gimnaziją lankys ir gausi priešmokyklinė grupė (17 vaikų).
Visiems mokiniams, mokytojams, tėvams ir gimnazijos darbuotojams linkime sėkmingų ir gražių mokslo metų. Tikimės ir toliau gerų rezultatų.