Esate mylimi, Mokytojai!

Spalio 4 d. gimnazijoje – šypsenos, gėlės, gražūs žodžiai, pagarba Mokytojams. Jau ankstyvą rytą skambėjo muzika, melodingi skambučio garsai, gėlėmis švytintys langai, koridoriai, mokytojų kambarys, aktų salė. Abiturientai stengėsi gerai pavaduoti juos kasdien mokančius mokytojus, o IIG klasės mokiniai ir jų auklėtoja Eleonora Makovska – kad visi būtų pastebėti, nuotaikingi, žvalūs.
Nuoširdžiai dėkojame visiems: mokiniams, jų tėveliams, kolegoms Evai Kalaševskai, Jolantai Dekevičienei, Sergejui Maiborodai, Eleonorai Makovskai, kad šią, mums svarbią dieną, pasijutome mylimi, gerbiami.
Gimnazijos direktorė Malgožata Radevič, sveikindama mokytojus, perdavė ir Vilniaus rajono švietimo skyriaus padėkas mokytojams, 40, 35,30, 20 metų dirbantiems mūsų gimnazijoje. Sveikiname Liudmilą Laurinavičienę, Leonardą Syrnickį, Jolantą Stefanovičienę, Eleonorą Makovską.
Dėkojame už gražią šventę ir pasitikėjimą.