Mokytojai bendraudami tariasi, gilina žinias, integruoja patirtis

Spalio 3 dieną grupė Mickūnų gimnazijos mokytojų dalyvavo bendruomenės seminare –diskusijoje: ,,Efektyvios mokytojų bendradarbiavimo formos siekiant mokinių asmeninės ūgties” Atsižvelgdami į gimnazijos poreikius, kolegos aptarė bendravimo, mokymosi neįprastomis sąlygomis pokyčius, mokinių poreikius, jų motyvavimo būdus, dalykų integravimo naujoves. Puikiai integruotas kalbų, istorijos, geografijos, ekologijos užsiėmimas praplėtė mokytojų krašto pažinimo žinias, paskatino motyvuoti save, telkti bendruomenę ugdant jauną žmogų, aktyvų ir atsakingą Lietuvos pilietį. Buvo aplankytas Jūrų muziejus, nutolęs nuo jūros per 300 kilometrų, kai kurie Zarasų krašto architektūros paminklai, vaizdingi ir žuvingi ežerai, senąsias tradicijas puoselėjantis Šlyninkos malūnas.